Jmenuji se Jakub Koutník, původní profesí jsem muzikant. Z muzikantské rodiny pocházím, takže ta cesta byla celkem daná. Od 4 let do 28. roku naplno. Jezdíval jsem každé léto na konci prázdnin ke svému dědečkovi ke Zbraslavicím. Od chvíle, kdy jsem objevil jejich letiště jsem tam trávil většinu času. Letadla, lítání! Fascinovalo mě od počátku! Hodně jsem chtěl, moji rodiče vůbec nechtěli.

V zimě na konci roku 2008 jsem se svezl 20 minut s mým kamarádem a budoucím panem profesorem Adamem Soukupem. Můj výcvik pilota začal ještě ten den. Mimochodem – Adam je vystudovaným superpianistou (a jeden z největších muzikantů, co znám!) A vzor v lítání naprosto jedinečný. Během výcviku a při sběru svých leteckých zkušeností jsem poznal samozřejmě řadu dalších výrazných osobností, kterých si velmi vážím.

společnost LAROJA AG s.r.o. vznikla na jaře roku 2014 za účelem nákupu, prodeje a pronájmu letadel kategorie General Aviation, zprostředkování leteckých výcviků, zážitků, novinek a zajímavých informací z leteckého prostředí českým i zahraničním klientům. V roce 2015 jsme vytvořili tento server s nabídkou našich služeb.

Letadla provozuje ATO CZ/018 Aviatický Klub s.r.o. (aviatickyklub.cz).